КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
Organic Export

Бджолиний мед являється унікальним і корисним продуктом. Він пережив всі технологічні революції і збирається та споживається в той самий спосіб, як і тисячі років тому. Але кількість шкідливих речовин, що можуть до нього потрапити в результаті діяльності людини та забруднення природи значно збільшилась.

Тому для нас найбільш актуальним питанням у виробництві меду є питання якості та безпечності нашої продукції. Саме тому ми створили Дослідницький Центр з якісним, новітнім і технологічним оснащенням. Високоточне обладнання та аналітично-прикладні інструменти дозволяють виконувати цілу низку досліджень найкращого продукту бджільництва.

Ми ретельно досліджуємо мед на всі показники якості зокрема на сахарозу, фруктозу, інвертазу та на показники безпечності на надсучасному хроматографічному комплексі з мас-детектором Waters Xevo TQD. Окремо хочемо виділити наші останні дослідження географічної аутентичності меду на цифровому мікроскопі та створення каталогу зібраних медів.

Стратегічна місія

Місія Дослідницького Центру полягає у виконанні науково-методичного супроводу діяльності з управління якістю та безпечністю харчової продукції, моніторингу продукції в ланцюгу “від поля до столу”, використання передових наукових досліджень та створенні інноваційних методологічних розробок в напрямку аналітично-прикладної хімії.

Професійна команда Дослідницького Центру:

це високий рівень якості проведення досліджень продукції та отримання технічно-обґрунтованих, неупереджених результатів;

це задоволення потреб компанії та інших зацікавлених сторін в одержанні ними об’єктивних, кваліфікованих результатів досліджень у відповідності до національних і міжнародних стандартів, що характеризують безпечність та якість меду;

це досягнення і підтримка високого рівня кваліфікації та організації діяльності, компетентності і незалежності, яка б відповідала вимогам і очікуванням компанії

Ми впевнені, що співпраця з нашим Дослідницьким Центром забезпечить виконання очікувань всіх сторін щодо отримання достовірних результатів досліджень, їх кваліфікованої експертизи, та бажання до подальшої довготривалої співпраці.

Наш успіх забезпечується нашим постійним вдосконаленням!!!